TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

W sobotę 07.12.2013r. w hali sportowej MOSRiR przy ul. Twardowskiego 12b w Szczecinie odbył się Mikołajkowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin dla dzieci i młodzieży.
Udział w nim wzięło 218 zawodników z 12 klubów województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i kujawsko pomorskiego – AKK AZS Shogun Szczecin, Bushi-do Bydgoszcz, nasi Kamikaze, SSK Shobu-kan Stargard Szczeciński, Sucholeskie Stowarzyszenie Sportowe “Fighter”, UKS Kamikaze Gryfino, Swarzędzki Klub Karate-do “Fighter”, AZS Politechnika Poznańska, LUKS Karate Gichin Goleniów, Kostrzyński Klub Karate, UKS Szkoła Polsko-Amerykańska, Klub Karate Samuraj Szczecin. Turniej został rozegrany pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Szczecin przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta.
Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali mikołajkowe prezenty.

Najlepszym zawodnikiem turnieju zostali Wiktor Wyszomirski z Samuraja i NASZ ZAWODNIK Mateusz Wiśniewski (obydwaj zdobyli trzy złote medale).

W klasyfikacji generalnej I miejsce i Puchar Prezydenta Miasta Szczecina zdobył NASZ KLUB!!!

Gratulacje dla wszystkich zawodników – po raz pierwszy w historii na Turnieju Mikołajkowym udało się Wam pokonać zaprzyjaźniony klub gospodarzy!

Wywalczyliśmy łącznie 35 medali, w tym 15 złotych, 7 srebrnych i 13 brązowych.