MMM I OTWARTY PUCHAR RUMI

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Rumia – 28 kwietnia 2012

W ostatnią sobotę w Rumi miały miejsce aż 2 sportowe imprezy. Pierwszą z nich były Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, na których stawiła się rekordowa liczba uczestników z 9 czołowych klubów północnej Polski.
Nasz klub powtórzył sukces z ubiegłego roku i zajął 3 miejsce w klasyfikacji generalnej z dorobkiem 10 punktów. Wśród klubów naszego województwa zajęliśmy 2 miejsce. Jedyny złoty medal zdobył dla nas Dawid Błaszak w kata do 7 kyu – Gratulacje. Pozostałe wyniki znajdują się w kronice klubowej.

Otwarty Puchar Pomorza Rumia – 28 kwietnia 2012

Kolejną rozegraną imprezą w Rumi, był Otwarty Puchar Pomorza. Wystartowali w niej po raz kolejny – młodzicy oraz zawodnicy z innych grup wiekowych.
Nasi zawodnicy zaprezentowali się znakomicie. Pomimo znacznie większego niż w zeszłym roku poziomu i obecności czołowych polskich klubów, wywalczyliśmy 4 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów (wśród 20 klubów).
Złote medale padły łupem: Łukasza Sulimy, Kornela Janeczka, Kornelii Ząbek, oraz dwukrotnie Szymona Harwata, który zwyciężając kata i kumite został – po raz drugi z rzędu – najlepszym zawodnikiem Otwartego Pucharu Pomorza. Gratulujemy wspaniałego osiągnięcia zawodnikom!
Pozostałe wyniki znajdują się w kronice klubowej.
W kolejny weekend zawody w Bydgoszczy! Powodzenia!