MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KARATE

W dniu 8 grudnia odbył się w Szczecinie Turniej Mikołajkowy organizowany przez Klub Karate Samuraj. W turnieju wzięło udział ponad 200 zawodników z 14 klubów.

Wśród startujących tradycyjnie znalazła się spora ekipa naszych karateków, która również tradycyjnie zajęła 2 miejsce w klasyfikacji generalnej ustępując, jak zawsze jedynie gospodarzom turnieju, choć tegoroczne zawody odbyły się z udziałem większej ilości bardzo dobrych klubów.

Wśród naszych klubowiczów rewelacyjnie spisał się Szymon Harwat, który został najlepszym zawodnikiem turnieju zdobywając 3 złote medale.Należy dodać, że Szymon po raz kolejny uhonorowany został takim tytułem. Szymon na “Mikołajkach” zwyciężył w kata i kumite indywidualnym, trzecie złoto zdobył w kata drużynowym wraz z Dawidem Błaszakiem i Dawidem Boreckim.

Kolejny medal złoty wywalczył Dawid Błaszak w kata indywidualnym, a także w tej konkurencji kolejne już zawody wygrał Cezary Wilk, który błyskawicznie pnie się do góry w rankingu klubowym. Nasi klubowicze poza 5 złotymi medalami przywieźli do domów jeszcze 5 srebrnych i 11 brązowych krążków.

SZCZEGÓŁY W KRONICE SPORTOWEJ!!!

Wszystkim zawodnikom startującym w turnieju gratulujemy decyzji o udziale, szczególnie debiutantom życzymy udanej kontynuacji kariery sportowej.Szczególnie wyróżniamy debiutantów – medalistów: Darię Wilk, Magdę Malińską i Antosia Pachutę.

Na kolejne zawody zapraszamy…dopiero w marcu.

Uwaga!!! Zgrupowanie lutowe odbędzie się w dniach 8-10.02.2013 w Szczecinie.